Prvý raz ste sa s ním stretli v roku 2011. S prasaťom. S ľudožravým prasaťom. Dokonca za to vtedy dostalo cenu. Cenu Béla. V románovej podobe sa ho ujalo vydavateľstvo Artis Omnis. No stále má hlad. A tak sa po ôsmich rokoch vracia. Ešte silnejšie. Ešte drsnejšie. Ešte hladnejšie. V románe s názvom, hm, Prasa.

Obchádza nás temnota je uzavretím istej kapitoly môjho písania. Ide o zbierku 11. hororových a trilerových poviedok, z nich s niektorými ste sa v minulosti už mohli stretnúť (v čele s legendárnym a kultovým Prasaťom, za ktoré som získal cenu Béla ako za najlepšiu hororovú poviedku roka). Ale väčšina z nich je úplne nová.

Profil môjho druhého (po Kozích ľuďoch) románu: e-booku Lesy. Na hranici civilizácie a hlbokých lesov, oproti ktorým je ľudský tvor malý a bezmocný ako zrnko piesku vo vesmíre, sa začína odvíjať príbeh rodiny, priateľstva a temnoty. Temnoty číhajúcej v temných okolitých lesoch, z ktorých nikdy nič dobré neprišlo.

Profil môjho hororovo-historického románového e-debutu z roku 2013. Obsahuje linky na stiahnutie. Žijú vysoko v horách, unášajú ženy kvôli páreniu, mužov a deti kvôli mäsu a keď nasneží a v horách ubudne prirodzenej potravy, začnú schádzať dole.